Zakopane: Lodowisko Harenda

Lodowisko Harenda

Zobacz aktualny obraz z kamery Kamera na lodowisko Harenda w Zakopanem

Stacja narciarska SucheKolej krzesełkowa Zgorzelisko Espress

Lodowisko Harenda w Zakopanem

Ośrodek narciarski Harenda kojarzy się głównie z narciarstwem zjazdowym oraz wspaniałymi widokami roztaczającymi się z górnej stacji kolejki krzesełkowej na Tatry. Na szczęście osoby, które nie przepadają za jazdą na nartach, a są skazani na przesiadywanie w stacji narciarskiej, ze względu na rodzinę czy też znajomych, mogą skorzystać z dodatkowej atrakcji jaką jest lodowisko.

Osoby nie posiadające swoich łyżew, na terenie ośrodka mają do dyspozycji wypożyczalnię oraz serwis sprzętu sportowego. Sama jazda na łyżwach może i nie jest jakąś trudno dostępną atrakcją, gdyż lodowisko znajduje się praktycznie w każdym większym i mniejszym mieście w Polsce, mimo to jak widać na obrazie z kamery chętnych nie brakuje. Lodowisko jest także świetną alternatywą dla osób, którzy znużeni jazdą na nartach szukają innych atrakcji.

2015.02.23 - Przykładowy obraz z kamery na lodowisku Harenda

Zakopane lodowisko Harenda

Na obrazie z kamery widoczne jest lodowisko w stacji narciarskiej Harenda o wymiarach 30 x 20 metrów. Pragniemy was zachęcić do podglądania tej kamery, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziecie świadkiem prześmiesznej sytuacji, co z pewnością poprawi wam humor. Warto jednak pamiętać o dość popularnym i starym przysłowiu: "Nie śmiej się dziadku z czyjego wypadku".

Obraz z kamery pochodzi ze strony harendazakopane.pl