Zakopane: Ośrodek narciarski Suche SKI

Ośrodek narciarski Suche SKI

Zobacz aktualny obraz z kamery Ośrodek narciarski Suche SKI

Widok na GiewontStok narciarski na Polanie Szymoszkowej

Ośrodek narciarski Suche SKI koło Zakopanego

Ośrodek narciarski Suche Ski położony jest zaledwie 6 kilometrów od Zakopanego, dlatego też zdecydowaliśmy się umieścić w naszym serwisie kamery z wcześniej wspomnianej stacji. Pierwszy zjazd na nartach zapewnia dużo pozytywnych emocji, a także stresu. Zatłoczone stacje narciarskie w Zakopanem, mogą nie być najprzyjemniejszym miejscem do nauki, dlatego też warto wybrać się tutaj, gdyż Suche Ski to raj dla początkujących narciarzy.

Suche Ski to młody ośrodek narciarski, który powstał w roku 2012. Stok obsługiwany jest przez nowoczesną czteroosobową kolejkę krzesełkową o długości wynoszącej nieco ponad 600 metrów. Z górnej stacji kolejki narciarze do wyboru mają kilka wariantów zjazdu, które rozdzielone są pasmami drzew. Wszystkie trasy łączą się przy dolnej stacji kolejki krzesełkowej. Natomiast na obrazie z kamery widoczny jest krótki wyciąg talerzykowy wybudowany z myślą o najmłodszych. Jest on usytuowany poniżej kolejki krzesełkowej, opodal budynku kas. Jak widać na przykładowym obrazie z kamery, ośrodek cieszy się dość dużą popularnością.

2015.02.20 - Przykładowy obraz z kamery w ośrodku narciarskim Suche SKI

Poronin ośrodek narciarski Suche SKI

W sumie Suche Ski to dość przyjemny teren narciarski, który warto wziąć pod uwagę planując rozpoczęcie swojej przygody z nartami, a także chcąc poprawić swoje umiejętności (początkujący). Tutejsze trasy raczej nie zadowolą doświadczonych narciarzy. Jedną z największych zalet ośrodka jest północna ekspozycja stoku, dzięki której panują tu bardzo dobre warunki narciarskie przez większość dnia i całego sezonu narciarskiego.

Obraz z kamery pochodzi ze strony skisuche.com