Zakopane: Nowotarska kierunek Kasprowicza

Nowotarska kierunek Kasprowicza

Nowotarska kierunek Kasprowicza

Nowotarska kierunek Jana Pawła IINowotarska kierunek Sienkiewicza

Nowotarska kierunek Kasprowicza w Zakopanem

Ulica Nowotarska jest częścią słynnej i bardzo często zakorkowanej zakopianki. Położona jest praktycznie w centrum Zakopanego, opodal popularnych Krupówek. Widok z tej kamery nie należy do najatrakcyjniejszych, lecz może okazać się pomocny przy wjeżdżaniu lub wyjeżdżaniu z Zakopanego. Przekazywany jest w formie zdjęcia, dlatego też bez problemu możecie tą kamerę podglądać na każdym smartfonie.

W sumie chyba nie każdy turysta jest świadomy tego, jakie korki mają miejsce na zakopiance. Szczególnie w trakcie sezonu letniego oraz zimowego (nie znaczy to jednak, że poza sezonem ich nie ma). Dlatego też planując swój wyjazd do Zakopanego, warto zaplanować podróż tak, aby do celu dotrzeć wcześnie rano, wczesnym popołudniem lub późnym wieczorem. W innym wypadku, może się okazać, że bezpowrotnie stracicie czas stojąc w korku.

2015.02.20 - Przykładowy obraz z kamery na ulicę Nowotarską kierunek Kasprowicza

Zakopane Nowotarska kierunek Kasprowicza

W naszym serwisie znajdziecie kilka kamer z ulicy Nowotarskiej, które pozwolą wam ocenić ruch na drodze. Znajdziecie także kamerę z widokiem na ulicę Chramcówki, na którą możecie odbić przed wjazdem na ulice Nowotarską.

Obraz z kamery pochodzi ze strony zdw.krakow.pl/kamery-na-drogach