Zakopane: Wyciąg na Kasprowym Wierchu

Wyciąg na Kasprowym Wierchu

Zobacz aktualny obraz z kamery Kamera na wyciąg na Kasprowym Wierchu w Zakopanem

Małe Ciche koło ZakopanegoHarenda SKI

Wyciąg na Kasprowym Wierchu w Zakopanem

W naszym serwisie znajduje się dość dużo kamer, na których zobaczyć możecie widoki z Kasprowego Wierchu bez wychodzenia z domu. Niestety, nie każda z nich przekazuje obraz o dobrej jakości, dlatego też, pragniemy zachęcić was do przejrzenia wszystkich. Dokładniejszy opis kolejki krzesełkowej oraz trasy zjazdowej i nartostrady do Kuźnic znajdziecie w opisie kamery: Kolej Krzesełkowa na Kasprowym Wierchu.

Niewątpliwie trasy w Dolinie Goryczkowej oraz Gąsienicowej należą do najatrakcyjniejszych w Polsce. Głównie za sprawą wspaniałych, wysokogórskich krajobrazów. Obie trasy rozpoczynają się bardzo stromym spadkiem, ich górny odcinek oznaczony jest kolorem czarnym. Poniżej trasy znacznie łagodnieją i są dość proste. Mimo to początkujący narciarze nie powinni sami porywać się na tą trasę.

Średniozaawansowani narciarze i snowboardziści mogą skorzystać z pomocy instruktora przed swoim pierwszym zjazdem. Bardzo często ogromna przestrzeń i dość stromy początek działają paraliżująco na osoby nie doświadczone, a w wypadku tak stromych zjazdów, może się to skończyć tragicznie. Karnet na kolejki na Hali Gąsienicowej i Goryczkowej nie należy do najtańszych. Jednak warto chociaż raz w życiu zjechać z Kasprowego Wierchu tym bardziej, że są to jedyne trasy narciarskie w Polsce przypominające trudnością oraz wysokogórskimi krajobrazami trasy alpejskie.

2015.02.17 - Przykładowy obraz z kamery na wyciągu Kasprowego Wierchu

Zakopane wyciąg na Kasprowym Wierchu

Na obrazie z kamery widoczna jest kolejka krzesełkowa z Doliny Gąsienicowej oraz trasa narciarska. Na koniec, warto jeszcze dodać, że nie jest ona w całości ratrakowana, ze względu na stromy zjazd.

Obraz z kamery pochodzi ze strony pkl.pl