Zakopane: Suche SKI u Jędrola

Suche SKI u Jędrola

Zobacz aktualny obraz z kamery Suche SKI u Jędrola dolna stacja

Stacja narciarska Witów SKISuche SKI

Suche SKI u Jędrola koło Zakopanego

Suche to niewielka, a przy tym malownicza wieś położona 6 kilometrów od Zakopanego. Oprócz wspaniałego, górskiego powietrza, malowniczych widoków, znajdziemy tu także spokój i cieszę, której bardzo często brakuje nam w życiu codziennym. Warto rozważyć Suche jako miejsce zakwaterowania, gdyż po zwiedzaniu gwarnych Krupówek, trzeba też gdzieś odpocząć i odetchnąć.

Stok narciarski widoczny na obrazie z kamery położony jest około 100 metrów od Domu Wczasowego u Jędrola. Jego długość wynosi 450 metrów, zaś średnie nachylenie wynosi 17%. Trasa może i nie jest imponująca, lecz położona tak blisko miejsca zakwaterowania z pewnością zadowoli wielu miłośników białego szaleństwa. Ponadto w pobliżu znajduje się krótki, bo zaledwie 100 metrowy wyciąg stworzony z myślą o najmłodszych. Trasy są oświetlone, sztucznie naśnieżane, a także ratrakowane.

2015.02.20 - Przykładowy obraz z kamery Suche SKI u Jędrola

Poronin Suche SKI u Jędrola

Na miejscu funkcjonuje szkółka narciarska, serwis i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz szałasy regionalne, w których możemy coś przekąsić oraz się rozgrzać. Ponadto goście Domu Wczasowego u Jędrola mają do dyspozycji basen wewnętrzny oraz saunę, a latem także basen zewnętrzny, boisko do koszykówki i siatkówki oraz niewielki plac zabaw. Obiekt usytuowany jest w pobliżu szlaku pieszego z Suchem na Gubałówkę.

Obraz z kamery pochodzi ze strony dw-jedrol.pl