Zakopane: Nowotarska kierunek Sienkiewicza

Nowotarska kierunek Sienkiewicza

Nowotarska kierunek Sienkiewicza

Nowotarska kierunek KasprowiczaUlica Nowotarska

Nowotarska kierunek Sienkiewicza w Zakopanem

Ulica Nowotarska położona jest niecały kilometr od najpopularniejszego deptaku w Polsce – Krupówek. Kamera może i nie pokazuje ciekawych widoków, lecz z pewnością się przyda turystom, którzy do Zakopanego przyjechali samochodem. Nowotarska jest jedną z najważniejszych ulic Zakopanego, a także jest drogą wyjazdową z miasta na północ.

Ulica Nowotarska została wytyczona na początku XX wieku. Otoczona jest w większości nowoczesną zabudową. Znajduje się tu dość dużo hoteli oraz willi, przygotowanych do wynajmu pokoi turystom. Przy ulicy Nowotarskiej mieści się także Biedronka oraz dość duży teren zielony – park. Niewątpliwie jest to bardzo przyjemne miejsce, w którym zmęczeni turyści mogą odpocząć w ciszy i spokoju, a także podziwiać wspaniałe widoki roztaczające się na Tatry. Jest to też dobre miejsce, do którego urlopowicze mogą uciec późnym popołudniem, kiedy już jest za późno na wyruszenie na wędrówkę, z gwarnych Krupówek.

2015.02.20 - Przykładowy obraz z kamery na ulicę Nowotarską kierunek Sienkiewicza

Zakopane Nowotarska kierunek Sienkiewicza

Mimo, że kamera nie ukazuje zbyt pięknego widoku, a jej jakość pozostawia wiele do życzenia, to warto ją podejrzeć w trakcie dojazdu do Zakopanego. Obraz z tej kamery odświeżany jest co minutę (około) i przekazywany w formie zdjęcia do internetu. Widok z tej kamery bez problemu powinniście móc zobaczyć na każdym smartfonie.

Obraz z kamery pochodzi ze strony zdw.krakow.pl/kamery-na-drogach