Zakopane: Restauracja Sport Corner (nieaktywna)

Restauracja Sport Corner (nieaktywna)

Zakopane restauracja Sport Corner

Zobacz obrazy z 43 kamer

Restauracja Sport Corner w Zakopanem

Restauracja Sport Corner położona jest przy ulicy Mariusza Zaruskiego 2, kilkadziesiąt metrów od skrzyżowania Krupówek z ul. Tadeusza Kościuszki. W menu restauracji znajdują się typowo polskie dania jak rosół z makaronem, sznycel czy schabowy. Ponadto serwowana jest tu także pizza, piwo oraz drinki.

Jest to miejsce nastawione głównie na sportowców oraz fanów sportów, którzy bardzo często zbierają się tu w celu oglądania walki, meczu lub skoków narciarskich. Jak widać na zdjęciach z kamer nie jest to karczma góralska. Restauracja może być alternatywą dla osób, które są na diecie, gdyż jak chyba każdy wie, kuchnia góralska do dietetycznych (nie tłustych) nie należy. W ofercie restauracji znajdują się także różnego rodzaju sałatki.

W sumie jest to dość przyjemne miejsce, dla turystów, którzy nie są zainteresowani lokalnym jedzeniem i chcą zjeść coś "normalnego", lub czują już przesyt góralskiej kuchni przy dłuższym pobycie. Atutem restauracji Sport Corner jest kącik dla dzieci, którego w wielu restauracjach na Krupówkach nie znajdziemy. Restauracja składa się z trzech pomieszczeń dla gości, gdzie w każdej znajduje się płaski telewizor z platformą cyfrową ze wszystkimi kanałami sportowymi. Wspaniałe miejsce dla osób, które chcą wraz ze znajomymi obejrzeć jakieś wydarzenie sportowe.

2015.02.20 - Przykładowy obraz z kamery w restauracji Sport Corner

Obrazy z kamer pochodzą ze strony sport-corner.pl