Zakopane: Stok szkoleniowy na Nosalu (nieaktywna)

Stok szkoleniowy na Nosalu (nieaktywna)

Stok szkoleniowy na Nosalu

Zobacz obrazy z 43 kamer

Stok szkoleniowy na Nosalu w Zakopanem

Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal usytuowane jest przy ulicy Oswalda Balzera w Zakopanem. Jakość obrazu z kamery może i nie jest najlepsza, lecz z łatwością możemy sprawdzić jak dużo osób jest na stoku oraz ocenić aktualnie panujące tu warunki śniegowe.

CSN Nosal położone jest na zalesionym północnym stoku Nosala wznoszącego się na 1206 m n.p.m. Ośrodek wyposażony jest w pięć wyciągów, które obsługują trasy o długości od 145 do 250 metrów, o różnym stopniu trudności (jedna zielona, pozostałe niebieskie). Nosal to przede wszystkim przyjemny teren rodzinny, na którym rodzice wraz z małymi dziećmi mogą pod okiem instruktorów nauczyć się jazdy na nartach. W pobliżu funkcjonuje również Klub Misia Stramusia, który został stworzony z myślą o najmłodszych. Na terenie ośrodka działa profesjonalna wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego.

2015.02.17 - Przykładowy obraz z kamery ze stoku szkoleniowego na Nosalu

Zakopane stok szkoleniowy na Nosalu

Od kilku lat na zboczach Nosala odbywają się zawody narciarskie dla dzieci o Puchar Misia Stramusia. Jest to największa impreza tego typu w Polsce, każde dziecko może w nich wziąć udział. W Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal funkcjonuje szkoła narciarska Strama, która również zajmuje się organizacją wycieczek na nartach biegowych, rakietach i skuterach po okolicy Zakopanego oraz imprez integracyjnych.

Obraz z kamery pochodzi ze strony nosal.pl