Zakopane: Widok z apartamentu Cyrhla (nieaktywna)

Widok z apartamentu Cyrhla (nieaktywna)

Zakopane widok z apartamentu Cyrhla

Zobacz obrazy z 42 kamer

Widok z apartamentu Cyrhla w Zakopanem

Apartamenty Cyrhla to obiekt podzielony na mieszkania do wynajmu. Położony jest na uboczu przy ulicy Cyrhla 28c, z dala od centrum miasta i gwarnych Krupówek. Opodal usytuowane są sklepy spożywcze, restauracja, przystanek komunikacji miejskiej oraz stacja narciarska Nosal. Czerwonym szlakiem, który rozpoczyna się przy przystanku komunikacji miejskiej dojdziemy do Morskiego Oka przechodząc przez Psią Trawkę, Waksmundzką Polanę i Wodogrzmoty Mickiewicza. Podążając zielonym szlakiem dojdziemy do Jaszczurówki.

Kamera została zamontowana na budynku Apartamentów Cyrhla. Niewątpliwie, jest to widok, przy którym nawet zwykłe śniadanie smakować będzie o wiele lepiej. Zakopane, mimo swoich niewątpliwych zalet jest niestety miastem, w którym dość ciężko o ciszę i spokój. Dlatego też warto poszukać miejsca zakwaterowania z dala od centrum miasta, gdzie będziecie mogli odpocząć w ciszy i spokoju po powrocie z wędrówki. Komunikacja miejska w Zakopanem jest dość dobrze rozwinięta, dzięki czemu dojazd do innej części miasta, czy nawet poza nie stanowi większego problemu, nawet jeśli nie macie swojego samochodu.

2015.02.20 - Przykładowy obraz z kamery z apartamntu Cyrhla

Obraz z kamery może i nie jest najwyższej jakość, lecz z pewnością pozwoli wam przypomnieć sobie wspaniałe chwile, które spędziliście w Zakopanem, a także zachęci do powrotu. Jeśli jednak jeszcze nie byliście w zimowej stolicy Polski, zachęcamy was do przejrzenia wszystkich kamer.

Obraz z kamery pochodzi ze strony apart-cyrhla.pl